Eski belediye başkanının selamlama pankartı yakıldı Eski belediye başkanının selamlama pankartı yakıldı

31 Mart mahalli idareler seçiminde MHP Kırşehir İl Genel Meclis üyesi Aday Adaylığı için müracaatını yapan Susam Sert, aylardır sürdürdüğü seçim çalışmaları ve partisine destek ziyaretlerini aralıksız devam ettiriyor.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak seçim öncesinde MHP'den İl Genel Meclisi Adaylığı müracaatını yapan Susam Sert, yaklaşık 3 aydır mahallelerde ev ziyaretlerinden çarşı esnaf, kurum, hastane, Huzurevi, Sevgi evleri, okul ziyaretleri yaparak partisine destek istiyor. MHP Kadın Kolları Yönetim ve Üyeleri ile birlikte sahadan ayrılmayan ve partisinin ismini diri tutmak için, destek almak için çalışan Susam Sert, dün de Terme Caddesi esnaflarını ziyaret ederek 31 Mart seçimlerinde hem Cumhur İttifakının Belediye Başkan Adayına hem de partisinin el genel meclisine destek istedi.

Sert, son güne kadar partisine destek istemeye devam edeceğini söyleyerek, kendilerine güler yüzle kapılarını ve gönüllerini açan tüm Kırşehir halkına ve Ahi esnafına teşekkür etti. (HABER: FAHRETTİN TOKER)