Futsal küçük erkeklerde ilk maçlar oynandı...

24 Aralık Atatürk Ortaokulu 3 puanla başladı: 3-0

SALON: Kındam (Kırşehir)

SAHA HAKEMLERİ: Murat Yağlı**, Mustafa Sarısakal**

SAYI HAKEMİ: Osman Köksaldı**

AŞIKPAŞA ORTAOKULU: Şiyar Budak**, Muhammed Yusuf Umucu**, Ahmet Bünyamin Bıçakçı**, Anıl Karahan**, Kamil Ahmed**, Faruk Aydın**, Murat Güzel**, Bora Şen**, Umut Öner**, Mohammed İmra**, Eymen Umucu**, Yusuf İslam Kaya**

KIRŞEHİR’DE SARI-KIRMIZI COŞKUSU KIRŞEHİR’DE SARI-KIRMIZI COŞKUSU

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ: Kaan Eroğlu

24 ARALIK ORTAOKULU: Abdul Alim Rustami**, Mustafa Çalışkan**, Utku Belge**, Emir Kaya**, Azat Kaplan**, Ömer Acar**, Mustafa Kurnaz**, İbrahim Lütuf Sarıhasanoğlu**, Ömer Aslan**, Erol Eren Karaca**, Faizul Uzbek**

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ: Fatih Evlek**

İLK YARI SONUCU: 2-0 (24 Aralık Atatürk O.O)

MAÇ SONUCU: 3-0 (24 Aralık Atatürk O.O)

GOLLER: Utku Belge, Emir Kaya (2) (24 Aralık Atatürk O.O)

2023-2024 Eğitim Öğretim yılı, Okul sporları faaliyet raporunda yer alan Ortaokullar arası küçük erkekler Salon Futbolu (Futsal) A Grubu’nun ilk maçında Aşıkpaşa Ortaokulu ile 24 Aralık Atatürk İmam Hatip Ortaokulu karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli ve kıran geçen maçı 3-0’lık skorla 24 Aralık Atatürk Ortaokulu kazandı ve gruplara 3 puanla başladı.

Kındam Spor Salonu’nda oynanan ve Murat Yağlı, Mustafa Sarısakal Hakem Triyosunun birlikte yönettiği maça etkili başlayan 24 Aralık Atatürk Ortaokulu Utku Belge’nin golüyle 1-0 öne geçti.

Golden sonra etkili oyunu devam ettiren 24 Aralık Atatürk Ortaokulu Emir Kaya ile skoru 2-0 yaptı ve bu gollede devreyi 2-0 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2.yarısında da etkili bir oyun ortaya koyan ve rakip kalede daha fazla pozisyonlar bulan 24 Aralık Ortaokulu Emir Kaya’nın kaydettiği golle skoru 3-0 yaptı.

Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve 24 Aralık Ortaokulu güçlü rakibi Aşıkpaşa Ortaokulu’nu 3-0’la geçerek A Grubu’na 3 puanla başladı.

24 Aralık Ortaokulu yarın saat 12.00’da A Grubu’nun 2.maçında Abdulkadir Özcan İmam Hatip Ortaokulu ile Aşıkpaşa Ortaokulu ise saat 13.00’da Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu ile karşı karşıya gelecek.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)