Kırşehir Belediyesi 2024 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1.taksit ödeme süresi 31 Mayıs Cuma mesai bitiminde sona eriyor. Mükelleflerin cezai duruma düşmemeleri için ödemelerini zamanında yapmaları gerekiyor.

Kırşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, 2024 yılı Emlak ve Çevre Temizlik vergisi 1.taksit ödemeleri için başvuruların belediye veznelerine yapılması gerektiği belirtildi.

31 Mayıs Cuma günü son ödeme günü olan 2024 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 1.taksit ödemeleri bu tarihe kadar belediye veznelerinden gerçekleştirilebilecek.

Güllü Şahin vefat etti Güllü Şahin vefat etti

Vatandaşların cezai duruma düşmeleri ve mağdur olmamaları için ödemelerin zamanında yapılması gerektiği vurgulanan açıklamada, 31 Mayıs Cuma mesai saatini bitiminin son süre olduğunun altı çizilirken, ödemelerin öğle tatillerinde de yapılabiliyor.

Kırşehir'de vatandaşlar belediye veznelerinde uzun kuyruklar oluşturarak 1. taksit ödemelerini gerçekleştiriyor. Ödemelerini yapmayanlara ise yapılan duyurularla ödemelerini yapmaları konusunda uyarılarda bulunuluyor.

Ayrıca mükelleflerin vergilerini internet ortamında da yapılabileceği hatırlatıldı.

(HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: Fahrettin Toker